Dr Jerzy Jaśkowski o toksyczności szczepień

Dr n.med. Jerzego Jaśkowskiego jest dla wielu postacią mocno kontrowersyjną ze względu na poglądy, jakie dr głosi. Wielu jednak cenią go za olbrzymią wiedzę i oraz odwagę do  publicznego poruszania kwestii, o których środowisko medyczne woli milczeć. Nie podważalnie dr Jaśkowski jest lekarzem z powołania, o czym wiedzą wszyscy którzy mieli przyjemność go poznać, pracować z nim czy korzystać z jego usług medycznych. 

Z dr Jaśkowskim można oczywiście się nie zgadzać i zaprzeczać jego argumentom, można go chwalić, być wdzięcznym lub po prostu z nim dyskutować dyskutować, jednak proponuję wysłuchanie, ponieważ – mimo kontrowersji – w kwestii szczepionek jest to bez wątpienia osoba, która ma głos bardzo znaczący.

Niniejszy film jest wykładem dr n. med. Jerzego Jaśkowskiego dotyczącym szczepień.
W filmie poruszane są tematy toksyczności szczepień, składników dodatkowych w szczepionkach, epidemii, pandemii, świńskiej i ptasiej grypy. Dr o badaniach i statystykach dotyczących zachorowalności, skutków ubocznych szczepień. Porusza także temat nowej ustawy dotyczącej szczepień, wskazuje na powiązania pomiędzy rządem a korporacjami i instytutami, mówi o korupcji urzędników… i o wielu innych sprawach.

 

 

 Facebook Comments

3 thoughts on “Dr Jerzy Jaśkowski o toksyczności szczepień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *