Dr Jerzy Jaśkowski o toksyczności szczepień

Posted on Posted in WSZYSTKIE, ZDROWIE

Dr n.med. Jerzego Jaśkowskiego jest dla wielu postacią mocno kontrowersyjną ze względu na poglądy, jakie dr głosi. Wielu jednak cenią go za olbrzymią wiedzę i oraz odwagę do  publicznego poruszania kwestii, o których środowisko medyczne woli milczeć. Nie podważalnie dr Jaśkowski jest lekarzem z powołania, o czym wiedzą wszyscy którzy mieli przyjemność go poznać, pracować z nim czy korzystać z jego usług medycznych. 

Z dr Jaśkowskim można oczywiście się nie zgadzać i zaprzeczać jego argumentom, można go chwalić, być wdzięcznym lub po prostu z nim dyskutować dyskutować, jednak proponuję wysłuchanie, ponieważ – mimo kontrowersji – w kwestii szczepionek jest to bez wątpienia osoba, która ma głos bardzo znaczący.

Niniejszy film jest wykładem dr n. med. Jerzego Jaśkowskiego dotyczącym szczepień.
W filmie poruszane są tematy toksyczności szczepień, składników dodatkowych w szczepionkach, epidemii, pandemii, świńskiej i ptasiej grypy. Dr o badaniach i statystykach dotyczących zachorowalności, skutków ubocznych szczepień. Porusza także temat nowej ustawy dotyczącej szczepień, wskazuje na powiązania pomiędzy rządem a korporacjami i instytutami, mówi o korupcji urzędników… i o wielu innych sprawach.

 

 

 Zostaw swój komentarz 🙂

3 thoughts on “Dr Jerzy Jaśkowski o toksyczności szczepień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *