Polityka prywatności

Wszystkie Twoje dane zbierane za pośrednictwem tego bloga są chronione i nie będą w żaden sposób udostępnione osobom trzecim.

Wszystkich czytelników bloga obowiązuje Polityka Prywatności zamieszczona na tej stronie.

Jeśli nie akceptujesz Polityki Prywatności na tym blogu, nie odwiedzaj tego serwisu, nie zapisuj się na Newsletter i inne, dostępne na blogu formularze zapisu.

Jakie dane o Tobie są zbierane?

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się ze mną
Gdy kontaktujesz się ze mną za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp., przekazujesz mi swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystuję Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będę sprzedawał i udostępniał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Jeżeli zapisałeś się na mój Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystam Twoje dane w celu wysłania Ci mojego Newslettera. O to, czy chcesz otrzymywać Newsletter, zostaniesz zapytany podczas rejestracji.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a moim serwisem, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytania.

W jaki sposób będę się z Tobą kontaktował?
Jeżeli zapisałeś się na mój Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz ode mnie otrzymywać mój Newsletter drogą e-mailową.

Zmiany naszej polityki prywatności.
Zastrzegam sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Wyłączenie odpowiedzialności
Blog StanislawTylenda.pl stworzyłem, aby dzielić się praktycznymi radami z czytelnikami. Prezentowane we wpisach rozwiązania nie są jednakowo skuteczne dla każdego. Należy zapoznać się z wiedzą przekazaną przeze mnie i następnie dostosować do swoich obecnych warunków.
Moje własne wpisy zgadzają się zawsze z moją opinią i właśnie opinią są.
Komentarze napisane przez czytelników odnośnie artykułów na blogu, nie zawsze są zgodne z moją opinią.

Kontakt
Osoba zbierająca dane: Stanisław Tylenda, Suwałki, Polska.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, proszę o kontakt, korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *