Ruszyła Kampania BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY

W życiu każdego z nas przychodzą momenty, w których całkowicie zmieniamy postrzeganie naszej rzeczywistości.
Nabyte doświadczenia oraz lekcje życiowe powodują, że zaczynamy widzieć świat z innej, szerszej perspektywy.
Wszystko to co nas otacza, kim jesteśmy i ile zarabiamy, jak, gdzie i z kim żyjemy, to czy jesteśmy zdrowi czy nie, nie jest efektem przypadku… tylko rezultatem naszych codziennych działań.
Będąc tu dziś z nami pokazujecie, że nie jesteście ludźmi przypadkowymi, tylko świadomymi, którzy każdego dnia pracują dla dobra swojego i swoich najbliższych.
Mam dla was zagadkę…, ale wcześniej chciałbym zadać wam pytanie – Jaki świat chcecie zostawić dla swoich dzieci, jaki świat chcecie zostawić dla dzieci waszych… obejrzyj wideo


“Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach. Pożyczyliśmy ją tylko od naszych dzieci. Nie będzie łatwo obudzić w człowieku takiej odpowiedzialności za świat, która dotrzyma kroku rozwojowi cywilizacji. Ale ci, którzy chcą, mogą zacząć już dziś” – Vaclaw Havel


“Człowiek stworzony do oddychania świeżym powietrzem, do picia i używania czystej wody oraz cieszenia się życiem w swym naturalnym środowisku, zmienił to otoczenie i teraz widzi, że nie potrafi się do niego przystosować. Sam sobie gotuje masową zagładę” – J.F. Cassel


Twoje dziecko – każdego dnia mimowolnie spożywa setki szkodliwych substancji – wchłaniając kurz i smog z powietrza. Bawiąc się na dywanie w szkole, a później jedząc tymi samymi rączkami drugie śniadanie.
Czy wiesz, co kryje się w 1 calu kwadratowego dywanu? Średnio 200 tys. szkodliwych bakterii (to 4 razy więcej niż na samej powierzchni deski klozetowej).Technologia MicroAdvanced™ – oparta o działanie biologicznych mikroorganizmów – tworzy aktywną warstwę ochronną. Korzystając regularnie ze środków PIURIF, Twoje dziecko jest bezpieczne!

Co można znaleźć w kurzu domowym?
 rozkładające się owady, roztocza i ich odchody,
 jaja pasożytów, resztki żywności, włókna organiczne z tkanin
 bakterie (m.in. Bacillus, Micrococcus czy Staphyloccus), grzyby, pleśnie i ich zarodniki (Aspergillus, Penicillium, Cladosporium)

Bądź odpowiedzialny ? PIURIF

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *