WSPÓŁPRACA

Witam.

Mam już swoje lata i „z niejednej beczki piwo piłem”.
Na blisko 30 lat mojej pracy zawodowej ponad 98% to działalność na własny rachunek, w tym już ponad 10 lat zajmuję się na poważnie marketingiem sieciowym. Przez „na poważnie” rozumiem to, że poświęcam temu zajęciu przynajmniej 30 godz. tygodniowo.

Wchodząc w tą branżę byłem bogaty już w wiele życiowych doświadczeń i miałem za sobą wzloty i upadki.
Dzięki temu, że któregoś dnia znalazł się pewien jegomość, który pokazał mi różnice pomiędzy biznesem tradycyjnym a branżą MLM zrozumiałem, że to, co robiłem do tej pory jest nieporównywalnie gorsze od tego, co on mi proponował.

Byłem wtedy na swego rodzaju rozdrożu i szukałem możliwości wyjścia z impasu, w którym się znajdowałem. Ten człowiek uświadomił mi, że MLM może być tym, czego szukam.
Miałem wtedy do wyboru, albo posłuchać tego co mi mówił i zająć się marketingiem sieciowym, albo podjąć dalej wysiłek wskrzeszania swoje firmy i wrócić do starych kłopotów z pracownikami, kontrahentami, urzędami i cała biurokracją, która doprowadza do szału każdego przedsiębiorcę w tym kraju.

Szczerze mówiąc długo się na tym wyborem nie zastanawiałem. Teraz wiem, że poszedłem w dobrym kierunku a te parę lat, które poświeciłem tej branży tylko potwierdzają słuszność mego wyboru.

Jeśli jesteś “nowy” w tej branży obejrzyj proszę poniższe wideo i posłuchaj co do powiedzenia na temat MLM ma Robert Kiyosaki – inwestor, biznesmen, autor książek o inwestowaniu i motywacyjnych.

Robert KIYOSAKI – Biznes XXI wieku

Jeśli chcesz poznać szczegółów mojej oferty biznesowej, skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej. Odezwę się do Ciebie w ciągu 48 godzin. 

.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Jeśli chciałbyś/chciałbyś abym skontaktował się z Tobą telefonicznie – nie ma problemu – w treści wiadomości podaj swój nr telefonu. Osobiście także w pewnych sytuacjach wolę żywą i naturalną rozmowę niż “martwe maile 🙂

.

.

Facebook Comments