SoftMarketing DuoLife – sposób na dobry biznes i idealny styl życia

Poznaj SoftMarketing, zyskaj bezpieczeństwo i w pełni wykorzystaj swoje możliwości. Zacznij zarabiać więcej!!!

Praktycznie chyba każdy z nas zauważył, że w ostatnich latach w światowej gospodarce następują drastyczne zmiany. W znacznym stopniu, na obecny jej kształt wpływa dynamiczny rozwój technologii, dzięki któremu łatwiej nam się funkcjonuje zarówno w codziennym życiu, jak i w pracy zawodowej. Świat zmienia się z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, granice państw tracą swoje znaczenie – mówi się, że stajemy się Globalną Wioską.

Tworzy się tzw. Nowa Ekonomia, w skutek której zmienia się całkowicie podejście do pracy. Eksperci prognozują, że zmiana pracy, albo nawet zawodu, co 5 – 7 lat stanie się normalnością.

Prowadzenie biznesu i zarządzanie nim, już teraz znacznie różni się od tego, jak robiło się to 10 czy 20 lat temu. Wszystkie teorie i praktyki biznesowe, jakie stosowaliśmy wtedy, dzisiaj kompletnie się nie sprawdzają. Patrząc na to od strony ekonomicznej, ta nowa sytuacja staje się ogromną szansą dla ludzi operatywnych i szybko reagujących na zmiany. Z drugiej strony jest to dla wielu duże wyzwanie i nie wszyscy mogą dać sobie radę z tą “inną” konkurencją.

 

SoftMarketing

W skutek tego osoby przedsiębiorcze i myślące perspektywicznie, szukają nowych, lepszych sposobów i rozwiązań na generowanie dochodów. Jednocześnie coraz częściej zwracają także uwagę na to, aby ich praca nie kolidowała ze zdrowy styl życia.
Nie mniej istotną kwestią jest także znalezienie takiej pracy, która rokuje na długoterminowe bezpieczeństwo.

Biznes klasyczny, praca na etacie, franczyza czy też marketing sieciowy to rozwiązania, które każdy z nas zna. Wszystkie one mają swoje plusy i minusy.
Ostatnią nowością na rynku jest tzw. SoftMarketing – totalna rewolucja w myśleniu i działaniu biznesowym. Połączono w nim najlepsze praktyki z wymienionych wcześniej rozwiązań, przy jednoczesnym wykluczeniu ich słabych punktów.

SoftMarketing określany także jako Biznes XXI wieku, staje się inną, świetną alternatywą zarówno dla biznesmenów, jak i osób pracujących na etacie. Przedsiębiorcy zauważają w nim szansę na rozszerzenie swojej działalności, a dla jednych i drugich może być on źródłem dodatkowego, albo nawet podstawowego i stabilnego dochodu. I co najważniejsze – nie wymaga dużych i uciążliwych inwestycji i nie wymusza rezygnacji z dotychczasowego zajęcie..

SoftMarketing, który ja stosuje i polecam innym, opiera się na kilku FILARACH, które jednocześnie są największymi światowymi trendami.

PIERWSZYM FILAREM jest skuteczne generowanie dochodów.

Jest to sprawdzony od lat w branży marketingu sieciowym, system wynagradzania wielopoziomowego. Uczestnicy projektu, zarabiają prowizje z obrotu towarowego, który generowany jest przez strukturę współpracowników firmy. Osoby szczególnie ambitne i aktywne mają prawo do korzystania ze specjalnego programu awansów i programu motywacyjnego.

Said MLM
Główne zalety naszego systemu to:
• brak jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o wysokość zarobków
• dochód o charakterze pasywnym – rentierskim, uzyskiwany przez dłuższy czas za raz wykonaną pracę
• niczym nie ograniczona swoboda związana z czasem pracy i harmonogramem jej wykonywania
• totalna wolność w wyborze osób, z którymi chcemy współpracować i na jakich zasadach

DRUGIM FILAREM jest branża wellness, którą uznawano za kolejny wiodący trend na świecie.

Jak wiemy, to właśnie trendy wskazują kierunek rozwoju a co za tym idzie, dają także nowe możliwości finansowe.

OK, ale czym tak naprawdę jest WELLNESS?
Wellnes, to przede wszystkim stan naszego umysłu, to zrozumienie, że nasze zdrowie, dobra kondycja fizyczna i psychiczna, postawna sylwetka zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Każdy z nas bez wątpienia chciałby dobrze wyglądać, cieszyć się zdrowiem i nie narzekać na brak energii. Dlatego właśnie świadoma troska o odpowiedni, zdrowy stan organizmu jest tak istotna.

 

wellness

Ostatnimi laty ilość zagrożeń dla naszego zdrowia ciągle niepokojąco rośnie. Nasza żywność z roku na rok traci na wartości odżywczej i ubożeje w składniki mineralne. Wszechobecna chemia i degradacja środowiska naturalnego odbija się negatywnie na każdym aspekcie naszego życia. Do tego dochodzą złe nawyki żywieniowe, życie w stresie i tzw. siedzący tryb życia. To wszystko sprawia, że liczba osób dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi stale rośnie i co najbardziej niepokojącego, dotyczy to także ludzi młodych a nawet dzieci. Eksperci alarmują, że jeśli nie zmienimy trybu życia i nie zniwelujemy zagrożeń o których wspomniałem powyżej, nasz dzieci i każde następne pokolenie będzie żyło o 5 – 10 lat krócej.

W takiej sytuacji rzeczą niezwykle ważną jest dostarczenie odpowiedniej wiedzy o wszechobecnych zagrożeniach i o możliwościach na ich zapobieganie. Wiedza w tym temacie jest równie ważna jak dostarczanie nowoczesnych produktów o najwyższej jakości, pozwalających zachować, a nawet poprawić stan naszego zdrowia.

Wychodzą naprzeciw takim potrzebom firma z którą współpracuje, dostarcza na rynek nowoczesne produkty zdrowotne, opracowane przy wykorzystaniu najnowszych badań naukowych z dziedziny biologii i medycyny. Oferowane przez nas produkty mają za zadanie wspierać ogólną psychomotorykę ludzkiego organizmu oraz wspomagać leczenie konkretnych schorzeń i dolegliwości.

TRZECIM FILAREM jest rozwój osobisty.

Aby skutecznie i efektywnie budować jakikolwiek biznes i być świadomym tego, że jesteś w stanie odnieść sukces, bezwzględnie musisz zadbać o właściwy rozwój osobisty. Każdy zdrowo myślący człowiek powinien być świadomy tego, że aby odnosić sukcesy finansowe, zawodowe lub osobiste, musi posiadać nie tylko odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, ale także nauczyć się odpowiedniego sposobu myślenia.
Niestety wielu wykazuje na tym obszarze znaczne braki, czego efektem są najczęściej niespełnione cele, a sukcesy jeśli się pojawiają, to są z reguły tylko chwilowe. Z tego właśnie powodu ciągły rozwój osobisty jest bardzo istotnym elementem w każdej działalności biznesowej.

 

rozwój-osobisty

SoftMarketing, który polecamy jest oparty na programie rozwoju, stworzonym przez wybitnych couchów, trenerów i psychologów. Wspiera on naszych współpracowników zarówno w ich życiu zawodowym jak i osobistym, pomagając w wyznaczaniu i osiąganiu ambitnych celów.
Bardzo ważne jest to, że w przeciwieństwie do innych firm organizujących pojedyncze szkolenia, my zapewniamy zawansowany i kompletny program rozwoju.

Wiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga indywidualnych rozwiązań, dla tego mamy bardzo elastyczne podejście. Współpracując z nami, każdy może połączyć możliwości swojej firmy z możliwościami jakie daje SoftMarketing, przez co zwiększyć swoją indywidualną konkurencyjność.

CZWARTY FILAR to dawanie społecznej wartości.

Realizujemy to poprzez współtworzenie i wspieranie ogólnopolskiej akcji “Żyję Świadomie”. Celem akcji jest rozbudzenie w społeczeństwie potrzeby lepszego i bardziej świadomego życia oraz zachęcania do podejmowania odpowiednich działań w tym kierunku. Dzięki konferencjom “Żyję Świadomie” łączymy rożne środowiska i organizacje, wspierają nas ogólnopolskie media, władze samorządowe, ludzie nauki i znane i wpływowe osoby.

zyje-swiadomie

 

Dając ludziom wiedzę, jak mają zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, oferując szeroko pojęty rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności, uczymy jak zadbać o swoje finanse i prowadzić świadome i szczęśliwe życie.

Jesteś zainteresowany – zainteresowana polecanym przeze mnie SofMarketingiem? Skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę WSPÓŁPRACA.

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *