Biznes XXI wieku

Kim jest Robert Kiyosaki i czym się rozsławił w świecie biznesu z pewnością każdy z Was wie, więc nie będę tu niepotrzebnie bił piany na ten temat.

Nie ulega także wątpliwości, że Robert jest ekspertem od biznesów przez duże B, przez co stał się wzorem i mentorem dla ludzi, którzy już osiągnęli wielkie fortuny. Robert cały czas zaskakuje swoją pomysłowością i nowymi rozwiązaniami na uzyskanie niezależności finansowej. Gorącą publikacją, która już nie długo będzie dostępna w sprzedaży jest nowa książka Roberta zatytułowana “BIZNES XXI WIEKU”. Robert Kiyosaki przekaże światu w tej książce swój pogląd na biznes XXI wieku, z który uważa właśnie marketing sieciowy.

Każdy, kto jest związany z MLM i ma zamiar budować ten biznes w odpowiedni sposób, nowa książka Roberta z pewnością stanie się podstawowym narzędziem edukacyjnym i publikacją, która rozwiej wszystkie wątpliwości związane z tą branżą.

Poniżej umieszczam dwa klipy video, które dają przedsmak tego, o czym będzie traktować nowa książka Roberta Kiyosaki, a na dole tej strony znajdziecie moją specjalną ofertę związaną w temacie Roberta Kiyosakigo.

Czym jest marketing sieciowy

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

 

 

Zwycięzca w Tobie

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

 

 

Facebook Comments

2 thoughts on “Biznes XXI wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *