Czy rewolucja w komunikacji wreszcie się kiedyś skończy?

To, co dziej się obecnie w dziedzinie internetowej komunikacji przechodzi już ludzkie pojęcie. Technologie poszły już tak daleko, że to, czym dysponujemy dzisiaj, jeszcze 2 czy 3 lata temu było nie do pomyślenia.
Dziś telefon stacjonarny czy też tradycyjny email odchodzą pomału na drugi plan, komunikacja poszła daleko do przodu, a my nie zawsze możemy już za ty nadążyć.

Ogromną furorę robią ostatnio video-mailing i internetowe pokoje konferencyjne.
Ta branża rozwija się jak żadna inna, a coraz to nowe firmy prześcigają się w ofertach i formach.
Mail tradycyjny już nam nie wystarcza, chcemy oprócz tekstu wysyłać także informacje w postaci audio i video.

Statystyki mówią, że tradycyjne maile tekstowe w 95% trafiają do przysłowiowego kosza. Te same źródła twierdzą, że z video-emailami zapoznaje się aż 74% ich adresatów. Jeśli statystyki nie kłamią to znaczyłoby, że musimy szybko przestawiać się na nowatorskie rozwiązania, zanim konkurencja nas prześcignie.

Amerykański serwis badawczy Wharton Research Center twierdzi, że ludzie zapamiętują tylko 10% tego co słyszą, ale aż 50% tego co widzą i że video-marketing przynosi do 280% więcej zysków niż tradycyjny mail.

Od 3 tygodni korzystam z nowej amerykańskie platformy komunikacyjne iWowWe i jest naprawdę miło zaskoczony całym projektem. Zarówno możliwościami video-mailingu jak i funkcjonowanie pokoju konferencyjnego są na wysokim poziomie i jak dotąd nie mam się do czego przyczepić.

Na iWowWe video-email jest usługa bezpłatną, wystarczy dokonać krótkiej rejestracji i można już w pełni z niego korzystać. Nie ma żadnych limitów ani ograniczeń, parę kliknięć i tradycyjny mailing możemy odstawić do lamusa.

iWowWe to także jak wspomniałem wcześniej platforma video-konferencyjna.
Z jedyne 19,95$ na miesiąc mamy nowoczesny pokój konferencyjny na 50 osób z możliwościami, za które u konkurencji trzeba zapłacić 2 do 5 razy więcej.
Co ciekawe w tej samej cenie możemy skonfigurować nasz pokój tak, aby do 12 użytkowników na raz, mogło korzystać z przekazem video i audio. Czyli 12 osób rozmawia z sobą, jak by siedzieli naprzeciwko siebie przy jednym stole, widząc się i słysząc w czasie rzeczywistym.
Nowatorskim rozwiązaniem jest także możliwość jednoczesnego przekazu audio, z którego mogą korzystać wszyscy uczestnicy konferencji na raz. Może to być nawet 50 osób i więcej, jeśli korzystamy z rozszerzonej z wersji programu. Rozmawiamy wszyscy ze sobą tak jak byśmy siedzieli obok siebie, bez żadnych zakłóceń i przesunięcia w czasie.

iWowWe to także bardzo ciekawy program partnerski dający ogromne możliwość zarabiania na reklamie tego projektu. Ze szczegółami planu marketingowego można zapoznać się już po bezpłatnej rejestracji na  www.iwowwe.com.

Ciekawostką jest to, że program, przez te kilka tygodni, jakie jest na rynku, bije rekordy popularności nie tylko w USA. Firma właśnie zdecydowała się na przetłumaczenie całego portalu na kilka języków w tym także i na język polski. Już za 2 tygodnie cały system będzie dostępny w kilkunastu językach.

Jeśli ktoś z czytelników mojego bloga wyrazi chęć poznania całego projektu, łącznie z możliwościami biznesowymi (w szczególności), chętnie zaproszę go na internetową prezentacje tego projektu, już w języku polskim.
Mój znajomy prowadzi je od paru dni już cyklicznie, a zainteresowanie jest tak duże, że nie wszyscy mogą się na nie załapać, ze względu na ograniczenia pokoju konferencyjnego.
Dla faktycznie zainteresowanych mogę zorganizować dodatkową konferencję informacyjną w kameralnym gronie.
Na początek proponuje skorzystać z darmowej rejestracji i poznania gratisowego video-maila.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *